Nuo ketvirtadienio pradedamas šildymo sezonas Prienų rajone

Trečiadienį Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Visockas pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios Prienų rajono savivaldybėje. Šildymo įjungimo darbai bus pradėti spalio 6 d. (ketvirtadienį) nuo ikimokyklinio ugdymo, ugdymo ir gydymo įstaigų.

Kitii šilumos vartotojai, tame tarpe ir daugiabučių namų gyventojai savo pastatus gali pradėti šildyti ir vėliau, tačiau nepažeidžiant nustatytų higienos normų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close