Į daugiabutį Kęstučio g. vėl sugrįžo gaisras (GALERIJA)

Naktį iš pirmadienio į antradienį, tuoj pat po vidurnakčio, Kęstučio gatvėje šalia Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos gyvenančius prieniečius prižadino garsus traškesys. Čia užsiliepsnojo jau nebe pirmą kartą degantis medinis daugiabutis. Ties pastato viduriu, palėpėje kilęs gaisras greitai išplito į kairiojo pastato šono mansardą. Gausios ugniagesių pajėgos iš Prienų PGT miesto bei aplinkinių seniūnijų komandų gaisrą suvaldė. Gaisro metu nudegė apie 50 m² stogo, išdegė mansardoje esantis butas. Aukų išvengti pavyko.

DSC_2661

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close