Projektas keliauja

Birštono muziejus dalyvauja tarptautiniame projekte „Žmonės, gatvės, namai“, kuriame šešių Baltijos šalių – Lenkijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos ir Švedijos – miestai-kurortai surengė bendrą parodą apie savo žymius ir išskirtinius žmones, kultūros paveldo statinius, senamiesčių gatves bei aikštes praeityje ir dabar. Projektą finansuoja NORDEN fondas. Paroda pradėjo savo kelionę. Pirmoji stotelė – Lenkijos kurortas Sopotas, kur liepos 20 d. OPERA LESNA patalpose paroda buvo pristatyta Sopoto visuomenei ir kurorto svečiams. Parodos pristatyme dalyvavo ir Birštono muziejaus delegacija. Labai šiltai sutikti, pasidalinome patirtimi, pasidžiaugėme galimybe parodyti savo neįkainojamą turtą – istoriją – kolegoms. Birštoną pristatėme kaip vienintelį balneologinį kurortą iš dalyvaujančiųjų projekte. Sulaukėme daug dėmesio ir klausimų, į kuriuos mielai atsakėme, reklamuodami savo Birštono teikiamas gydymo paslaugas ir poilsiavimo malonumus. Grįždami aplankėme Gdansko miesto senamiestį, kuris savo ilgaamžiais statiniais, jų grožiu ir didingumu pakerėjo mus visus.

Birštono muziejaus direktorė

Vilijeta Šalomskienė

 Picture 1864

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close