Prienų jaunimas prisidėjo prie respublikinės akcijos „Darom“

Balandžio 21 dieną, Prienuose, kaip ir visoje Lietuvoje vyko pavasarinio tvarkymosi akcija „Darom“.

Šioje akcijoje sudalyvauti su malonumu sutiko ir Tvarkos ir Teisingumo jaunimo lygos Prienų skyriaus nariai. Jaunimas pasiskirstė per kelias savivaldybės vietas. Daugiausia dalyvių sulaukė savivaldybės centras – Prienai. Čia buvo tvarkoma F. Martišiaus gatvė – pirmoji gatvė pasitinkanti visus atvykusius iš Marijampolės ir Alytaus. Jau per pirmąją tvarkymo valandą buvo surinktą per 20 maišų su buitinėm ir neorganinėm atliekom.
Taip pat labai aktyviai akcija vyko ir Stakliškių seniūnijoje. Čia susirinkęs jaunimas pririnko ir sunkiasvorės technikos atliekų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close