Prienų mažieji krepšininkai žengė į didžiąją areną (GALERIJA)

Ketvirtadienį į Prienų sporto ir pramogų areną skubėjo Prienų mažųjų krepšininkų tėveliai. Čia Prienų kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) jaunųjų krepšininkų komanda susitiko su Sabonio krepšinio centro sportininkais.

DSC_7789

 

galerija0906

Dar tik pirmus metus besitreniruojanti Audriaus Šeškaus komanda jau trečius metus besitreniruojantiems „saboniukams“ stipriai nepasipriešino ir varžybas pralaimėjo rezultatu 12:70. A. Šeškaus teigimu, po dvejų metų intensyvių treniruočių mažieji Prienų krepšininkai pasivys priešininkus ir varžybų rezultatas tikrai bus palankesnis KKSC komandai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close