Mokėdamas litais sutaupysi eurus

Kalbamės su bendrovės „Egreda“, valdančios prekės ženklą „Mano namukas“, direktoriumi Dainiumi Paulausku.

 11

Papasakokite apie paslaugų sistemą „Mano namukas“.

Mūsų bendrovės sukurta ir ištobulinta paslaugų teikimo sistema „Mano namukas“ veikia jau daugiau nei penkerius metus. Iš daugiametės patirties sprendžiu, kad ši sistema yra reikalinga mūsų krašto žmonėms ir jie ja pasitiki. Sistemoje dirbantys mano bendradarbiai stengiasi išgirsti besikreipiančius žmones, suprasti jų problemas, susijusias su plastikiniais langais, ir kuo skubiau pasiūlyti tinkamus sprendimo variantus. Tam ir subūrėme tikrų savo srities profesionalų komandą. Esame pasiruošę padėti rasti geriausią sprendimą. Žinome, jog „Mano namukas“ klientai tikisi geros kokybės už nedidelę kainą – tokią mes ir garantuojame!

 

Kokias teikiate konsultacijas ir paslaugas?

Mūsų teikiamų paslaugų sistema pagrįsta kliento poreikių patenkinimu ir komforto užtikrinimu. Renkantis langus turi įtakos daugybė aspektų. Pirmiausia reikėtų apsispręsti, iš kokios medžiagos pagamintų langų labiausiai norėtumėte. Ar tai bus plastikas, medis, aliuminis, o gal šių medžiagų kombinacija? Vienareikšmiško ir visiems tinkamo atsakymo, iš kurios medžiagos pagaminti langai yra geriausi, pateikti neįmanoma. Pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno būsto savininko galimybių, savo namų vizijos ir net požiūrio į savo padėtį visuomenėje. Daugumos medinių langų šiluminė varža yra prastesnė nei kokybiškų plastikinių langų. Atsižvelgiant į medinių ir plastikinių langų kainų santykį galima drąsiai teigti, jog pasirenkant plastikinius langus galima sutaupyti ne tik juos įsigyjant, bet ir vėliau naudojant. Vienas didžiausių plastikinių langų pranašumų yra tai, kad jiems nereikia daug priežiūros. Medinių langų priežiūra jau sudėtingesnė dėl to, kad juos periodiškai, kas penkerius metus, reikia papildomai impregnuoti bei dažyti. Medinių langų eksploatacijai turi įtakos ir klimato pokyčiai. Nuo temperatūros ir drėgmės skirtumo mediniai langai gali keisti spalvą, medis gali imti judėti, plėstis arba trauktis.

 

Kokie yra pagrindiniai „Mano namukas“ paslaugų sistemos privalumai?

Klausiate, kuo mes skiriamės nuo kitų pardavėjų? Mes neparduodame, mes plastikiniu langu sprendžiame klientų problemas ir kartu kuriame komfortą, grožį ir gerą savijautą. Mūsų specialistų galima sutikti visoje Lietuvoje. Teikiame ir prekybos išsimokėtinai paslaugas. Pagrindiniai šios sistemos privalumai: prisiimtų įsipareigojimų vykdymas, greitas klietų aptarnavimas, darbuotojų asmeninės atsakomybės už darbo rezultatus ugdymas bei nuolatinė kokybės priežiūra.

 

Kaip situacija pasikeis įvedus eurą?

„Mano namuko“ tikslas – sumažinti žmonių rūpesčius, suteikti daugiau naudos dabar, kuria jie naudosis dar ilgus metus. Siūlome dar šiais metais pradėti taupyti būsimus EURUS, keičiant plastikinius langus palankiomis sąlygomis – pasirašykite langų pirkimo sutartį dabar, o gaminius mes galime sumontuoti jums palankiausiu metu. Be to, prieš šaltąjį sezoną įrengti langai pradeda taupyti iškart, nes daugiausiai energijos galima sutaupyti šildymo sezono metu. O jei jums langų reikia kiek įmanoma greičiau – taip pat kreipkitės į „Mano namukas“ ir naujus langus pagal jūsų pageidavimą pagaminsime per 9 darbo dienas! Pirmą kartą galite paskambinti man, bendrovės vadovui, telefonu 8-630-00330 arba parašyti elektroninį laišką adresu: info@manonamukas.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close