Gražiausių Birštono savivaldybės sodybų konkursas

Siekiant skatinti Birštono savivaldybės gyventojus puoselėti savo sodybų ir jų aplinkos, kraštovaizdžio tvarkymo ir gražinimo tradicijas, šiemet vėl organizuojamas gražiausių Birštono savivaldybės sodybų konkursas.

Gražiausias, originaliausias ir geriausiai tvarkomas sodybas apžiūrės 2014 m. rugsėjo 11 d. Birštono savivaldybės geriausiai tvarkomų sodybų konkurso organizavimo ir vertinimo komisija.

Individualias sodybas siūlykite elektroniniu paštu marta.sliumpiene@birstonas.lt arba telefonu (8 319) 62 008. Išsamesnė informacija teikiama www.birstonas.lt tinklalapyje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close