Praėjusį savaitgalį Birštone vyko irklavimo šventė „Gintaro keliui atminti“. Šventės uždarymo dieną tarp kitų rungčių buvo ir plaukimas skersai Nemuną.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Valtimi du dalyviai Julius Dereškevičius ir Arvydas Stašaitis buvo nuplukdyti į kitą Nemuno krantą. Nors Nemuno srovė buvo ganėtinai stipri, plaukikai atstumą įveikė nesunkiai. Pirmasis maždaug 200 m. distanciją įveikė birštonietis Julius Dereškevičius, antras – Arvydas Stašaitis.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close