Pradinė reabilitacija Birštono savivaldybės gyventojams – kurorto sanatorijose!

Birštono PSPC1

2023 m. pabaigoje Birštono savivaldybėje buvo įsteigtas Birštono sveikatos centras, kurio vienas pagrindinių steigimo tikslų – priartinti sveikatos priežiūros paslaugas prie gyventojų. Prie funkcinio bendradarbiavimo būdu veikiančio sveikatos centro veiklos prisijungė 9 įstaigos, tarp kurių VšĮ Birštono pirminės sveikatos priežiūros centras ir visos trys kurorte veikiančios sanatorijos: VšĮ „Tulpės“ sanatorija, AB „Versmė“ sanatorija ir UAB „Eglės sanatorija“.

Įsteigus Birštono sveikatos centrą atsirado galimybė siekti, kad Birštono savivaldybės gyventojams pradinės reabilitacijos paslaugos būtų teikiamos Birštone esančiose sanatorijose. Sanatorijoms susitvarkius visus reikalingus dokumentus ir gavus licencijas nuo šių metų vasario mėnesio Birštono sveikatos centro pacientams gydytojo reabilitologo konsultacijos ir pradinės reabilitacijos paslaugos pradėtos teikti visose kurorto sanatorijose.

Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė džiaugiasi, kad įsteigus Birštono sveikatos centrą pavyko dar daugiau sveikatos priežiūros paslaugų priartinti prie gyventojų ir nuo šiol Birštono pirminės sveikatos priežiūros centro pacientams nebereikės vykti į kitas savivaldybes, o pradinę reabilitaciją jie galės atlikti arti namų esančiose, moderniose kurorto sanatorijose.

Pacientui siuntimą reabilitologo konsultacijai ir procedūrų paskyrimui išduoda VšĮ Birštono pirminės sveikatos centro šeimos gydytojai. Pradinės reabilitacijos metu sanatorijoje suteikiama gydytojo reabilitologo konsultacija, sudaromas individualus gydymo planas ir suteikiamos reabilitacijos paslaugos, tokios kaip kineziterapija salėje ir baseine, gydomieji masažai, fizioterapija, ergoterapija arba kitos procedūros.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close