VSAT KVIEČIA TAPTI PASIENIEČIU PER 9 SAVAITES

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pasieniečių mokykla kviečia rinktis pasieniečio profesiją ir tapti profesionaliu valstybės sienos saugotoju.

Nuo 2024 m. sausio 22 d. Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 9 savaites tapti pasieniečiais.

Kursus baigę asmenys bus įdarbinti Vilniaus, Šalčininkų, Ignalinos, Švenčionių, Varėnos rajonų ir Druskininkų savivaldybėse.

Pasieniečio profesija: kodėl verta ją rinktis?

 Baigus Pasieniečių mokyklą – garantuota darbo vieta.

 Startinis pareigūno atlyginimas – 1 000 Eur / mėn. (po mokesčių).

 Kompensuojamos kelionės į darbą išlaidos – iki 186 Eur / mėn.

 Neturintiems nuosavo būsto, jį nuomojantiems mokami 280–755 Eur / mėn. dydžio butpinigiai.

 Mokslas Pasieniečių mokykloje – nemokamas. 

 Kursantai apgyvendinami dviviečiuose bendrabučio kambariuose, aprūpinami uniforma, jiems mokama 163–240 Eur dydžio stipendija (priklausomai nuo mokymosi rezultatų).

Norintys mokytis įvadinio mokymo kursuose ir gauti į juos siuntimus, turi  kreiptis  el. paštu stok@vsat.vrm.lt   ir pateikti dokumentus  iki  2023 m. gruodžio 12 d. 

Visą aktualią informaciją turintiems aukštąjį išsilavinimą ir norintiems mokytis įvadinio mokymo kursuose rasite VSAT Pasieniečių mokyklos svetainėje https://pasienietis.lrv.lt/lt/stojantiesiems, skiltyje „Turintiems aukštąjį išsilavinimą“.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close