Visuomeninės tarybos posėdyje spręsti aktualūs bendruomenei klausimai

Š. m. birželio 28 d. įvyko eilinis nuo 2004 metų veikiančios visuomeninės tarybos prie Birštono policijos komisariato (toliau – Taryba) posėdis.

Šio posėdžio metu svarstyti aktualiausi ir daugiausia diskusijų tarp teisėsaugininkų ir bendruomenės keliami klausimai: eismo saugumo, gyvūnų priežiūros ir laikymo problemos, bendradarbiavimo su saugos tarnybomis galimybės. Ieškota priemonių, kaip paveikti asmenis, gyvenančius socialiniuose būstuose ir keliančius problemų aplinkiniams, taip pat svarstyti kiti aktualūs klausimai. Posėdžio metu Tarybos pirmininkas, Birštono savivaldybės vicemeras Juozas Aleksandravičius pasidžiaugė, kad dažnai iškylančias problemas Tarybos nariai išsprendžia ir nesirinkdami į posėdžius.

Buvo apsvarstytos ir patvirtintos naujų Tarybos narių: neseniai komisariate pradėjusios dirbti Viešosios policijos poskyrio (nepilnamečių reikalų) specialistės Mildos Vokietaitytės, Birštono PK viešosios policijos poskyrio tyrėjo Egidijaus Treigio, Birštono savivaldybės gydytojo Irmanto Adamonio, Birštono gimnazijos parlamento prezidento Šarūno Mikailos ir Birštono miesto tvarkymo tarnybos vyr. inžinieriaus Kęstučio Valentukevičiaus, kandidatūros.

L. e. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Birštono PK viršininko pareigas Rolandas Stiklius supažindino Tarybos narius su kriminogenine situacija ir  veiklos rezultatais 2012 m., kurie Taryboje buvo įvertinti gerai.

Visuomeninė taryba prie Birštono PK yra visuomeninė institucija, kurios sprendimai yra patariamojo, rekomendacinio pobūdžio. Tarybą sudaro aktyviai visuomeninėje veikloje dalyvaujantys nepriekaištingos reputacijos bendruomenės nariai. Visuomeninės tarybos tikslas – svarstyti svarbiausias policijos bei vietos bendruomenės bendradarbiavimo, kuriant saugią aplinką savivaldybės teritorijoje, kryptis ir formas.

 

Alytaus aps. VPK Birštono PK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close