„Būna – žmonės kalba ir nesusikalba… Būna – nekalba ir susikalba… Būna – nesikalba… Būna – pasikalba… Būna visaip…“. Tokie pasinesusikalbėjimai tarp aktorės Aldonos Vilutytės ir roko grupės „Arbata“ lyderio Andriaus Zalieskos-Zalos vyko Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje. Skambėjo Daivos Čepauskaitės eilėraščiai ir Andriaus Zalieskos-Zalos dainos…

Nors ir pasirodė ilgai lauktas lietus, tačiau jis neišbaidė norinčių pasimatyti su tokiais scenos „vilkais“. Kiekvienas dalyvis galėjo save surasti Daivos Čepauskaitės poezijoje. Renginio metu persipynė du balsai, dvi energijos – vyriška ir moteriška. Vyko tikras eilių ir muzikos dialogas.

Andrius Zalieska-Zala šmaikštavo, kad „ nors vyrai ir moterys kalbasi ta pačia kalba, bet mes vis tiek nesusikalbame. Moteris prašo parnešti iš parduotuvės „kažką“ saldaus, o kas tas „kažkas“ – taip ir neaišku… Parneši „kažką“ – negerai, nes juk reikėjo būtent to „kažko saldaus“… Esame tokie skirtingi, bet kartu ir tokie panašūs…“ Daug spalvų įnešęs pasirodymas abejingų nepaliko. Renginyje dalyviai pajuto ne tik eiles apipintas muzikos žavesiu, bet išgirdo ir žodžių jautrumą, jausmingumą, švelnią ironiją…

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close