Mišrios atliekos iš Prienų įmonių bus vežamos pagal naują grafiką

Mišrios komunalinės atliekos iš Prienų mieste esančių įmonių nuo kovo 1 d. bus vežamos du kartus per savaitę – pirmadieniais ir ketvirtadieniais.

Atliekų vežimo grafikas pakeistas dėl įmonių patogumo, atsižvelgus į jų prašymus perkelti atliekų vežimą iš penktadienio į kitą savaitės dieną.

Išrūšiuotos komunalinio srauto popieriaus ir plastiko pakuočių atliekos iš įmonių vežamos vieną kartą per mėnesį, stiklo – vieną kartą per ketvirtį.

Primename, kad vadovaujantis galiojančiais teisės aktais, pakuočių atliekos, kurios savo pobūdžiu ir sudėtimi panašios į namų ūkių pakuočių atliekas, yra surenkamos vienodomis sąlygomis tiek iš fizinių, tiek iš juridinių asmenų, t.y. nemokamai.

Dėl rūšiavimo konteinerių, skirtų popieriaus, plastiko, metalo ir stiklo atliekoms bei antrinėms žaliavoms, pastatymo įmonės turi kreiptis į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą, pateikdamos prašymą elektroniniu paštu info@alytausratc.lt.

Įmonės, sudariusios sutartis su Alytaus regiono atliekų tvarkymo centru, komunalinio srauto pakuočių atliekas nemokamai gali pristatyti į rūšiavimo centrus (didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles).

Transporto pakuočių atliekas, t.y. tretinę pakuotę, juridiniai asmenys turi tvarkyti atskirai nuo komunalinio srauto pakuočių atliekų.

Alytaus regiono atliekų tvarkymo inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close