Birštonui įteiktas jau šeštasis savivaldybių apdovanojimas – „Auksinė krivūlė“

Spalio 7 d. Vilniuje vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos rengiami savivaldybių apdovanojimai. Birštono savivaldybei jau šeštą kartą įteikta „Auksinių krivūlių“ statulėlė. Šiais metais ją kurortui įteikė Lietuvos verslo konfederacija už aktyvumą atstovaujant kurortų ir juose veikiančių verslų interesus.

Septynioliktą kartą Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje tradiciškai visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos vadovai įteikė apdovanojimus konkrečiose srityse pasižymėjusioms savivaldybėms.  

Birštono savivaldybė bronzinę „Auksinės krivūlės“ statulėlę pelnė „Už aktyvumą atstovaujant kurortų ir juose veikiančių verslų interesus“. Šią nominaciją įsteigė Lietuvos verslo konfederacija pastebėjusi ir įvertinusi verslo ir savivaldos sinergiją Birštone, investicijų pritraukimą ir kurorto interesų atstovavimą.

„Man didelė garbė ir malonumas įteikti šį apdovanojimą Birštono savivaldybei už tai, kad gina ir atstovauja verslą“, – įteikdamas bronzinę „Auksinės krivūlės“ statulėlę kalbėjo Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis.

Birštono savivaldybei tai jau šeštasis savivaldos apdovanojimas. 2005 m., 2017 m. ir 2021 m. kurortas „Auksinę krivūlę“ gavo iš LR aplinkos ministerijos už teigiamus pokyčius ekologijos srityje, 2017 m. apdovanojimą skyrė LR energetikos ministerija už šilumos pertvarką, o 2018 m. Lietuvos savivaldybių asociacija „Auksinės krivūlės riterio“ ženklą už nuopelnus įteikė merei Nijolei Dirginčienei.

Birštono savivaldybės „Auksinių krivūlių“ apdovanojimų chronologija:

-2005 m. „Auksinę krivūlę“ už „Švariausią Lietuvos miestą“ Birštonui įteikė LR aplinkos ministerija, o tuometis Birštono meras Antanas Serafinas Zenkevičius gavo „Auksinės krivūlės riterio“ ženklą.  

-2015 m.  LR energetikos ministerija „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą skyrė Birštono savivaldybei „Už teisingas permainas šilumos ūkyje“.

-2017 m. Birštono savivaldybė gavo LR aplinkos ministerijos „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą „Už pažangą vykdant daugiabučių renovaciją ir įgyvendinant demonstracinį kvartalų energinio efektyvumo didinimo projektą“.

-2018 m. Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė buvo apdovanota aukščiausiu Lietuvos savivaldos apdovanojimu – „Auksinės krivūlės riterio“ ženklu. Šį ženklą įsteigė Lietuvos savivaldybių asociacija. Tąkart merė apdovanota už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui.

-2021 m. Birštono savivaldybė apdovanota LR aplinkos ministerijos „Auksine krivūle“ „Už žaliąjį pokytį“.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close