Birštono policijos komisariato vadovas skiriamas į kitas pareigas

Birštono policijos komisariato viršininkui Rolandui Stikliui rugpjūčio 1oji – tai atsisveikinimo su savo ilgamečiu kolektyvu diena. Nuo 2012 m. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus apskr. VPK) Birštono policijos komisariato viršininko pareigas ėjęs R. Stiklius yra laikinai paskirtas į Marijampolės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.

Viršininko vidaus tarnybos stažas yra daugiau nei 24 metai ir visus šiuos metus jis dirbo Birštono komisariate. Teigiamos įtakos gyventojų ir kurorto svečių saugumui turėjo vadovo didelis dėmesys saugios kaimynystės grupių ir seniūnaičių veiklai, aktyviam policijos bendradarbiavimui su visuomene ir policijos socialiniais partneriais.

R. Stiklius už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą daug kartų skatintas padėkomis, vardinėmis dovanomis. Jis apdovanotas pirmojo ir antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu ,,Už nepriekaištingą tarnybą“, taip pat antrojo ir trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu ,,Už nuopelnus“.

Tariant padėkos žodžius išeinančiam į kitas pareigas R. Stikliui, Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius linkėjo sėkmingo darbo naujame kolektyve, ankstesne patirtimi pagrįstų tinkamų sprendimų ir ryžto, įsiliejant į tarnybą kitoje apskrityje. Atvykusi Birštono merė N. Dirginčienė bei kiti savivaldos atstovai prisiminė sėkmingus bendro darbo metus, bendradarbiavimą kurorto labui ir dėkojo už tarnybą, užtikrinant Birštono gyventojų ir kurorto svečių saugumą. Kolektyvui ir svečiams buvo pristatytas laikinai Birštono policijos komisariato viršininko pareigas eisiantis kolega Andrius Petkevičius, kuris iki tol dirbo Alytaus apskr. VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės poskyrio viršininku.

A. Jurgelevičius ir svečiai linkėjo drąsių sprendimų ir naujų atradimų paliekančiam vadovui, o naujajam – susikalbėjimo su kolektyvu ir bendrystės.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close