Birštoniečiai maudysis tvenkiniuose

Nors ši vasara šiltais orais nelepina, tačiau vandens teikiami malonumai vilioja visus. Šiltesnėmis dienomis Nemuno pakrantėje ir prie ežerėlių (tvenkinių) norinčių pasideginti ir praleisti laiką gamtoje būna nemažai, tačiau maudytis išdrįsta tik nebijantys šalto vandens.

Šią vasarą birštoniečiams ir poilsiautojams siūloma maudytis tvenkiniuose. Birštono miesto tvarkymo tarnybos direktorius Algirdas Kederys informavo, kad prie tvenkinukų pastatyta persirengimo kabina, tualetai ir šiukšliadėžės. Vandens kokybės rodikliai atitinka sanitarines normas.

O poilsiaujantiems prie vandens telkinių norisi palinkėti ne tik gero oro, saugių maudynių, bet ir būti kultūringesniems ir vertinti aptarnaujančių tarnybų darbą. Nemalonu žiūrėti, kai netoliese stovi šiukšlių konteineriai, o tušti buteliai nuo alus ir gaiviųjų gėrimų, popieriai ir kitokios atliekos mėtosi aplink. Juk kitą kartą nebus smagu ateiti į tokią vietą.

Taigi, belieka laukti tik gero ir šilto oro bei geranoriškų poilsiautojų.

Inga Juronytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close