Respublikinis romansų vakaras „Ilgesio dainos“

Spalio 15 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko respublikinis romansų vakaras „Ilgesio dainos“.  Romansai – tai dainos iš širdies gelmių. Vieni romansai panašūs į tradicines lietuvių liaudies dainas, kiti – į mėgėjų ar profesionalų romansus, pramogines dainas, tarptautinį miesto folklorą. Romansų vakaras neatsiejamas nuo jo sumanytojos ir ilgametės folkloro ansamblio „Gija“ įkūrėjos ir vadovės Dalės Zagurskienės, todėl šiemet ilgesio dainos buvo skirtos šio kolektyvo dvidešimtmečiui paminėti. Kūrybinės veiklos jubiliejaus proga kolektyvą ir visus romantiško vakaro dalyvius pasveikino Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė, administracijos direktorės pavaduotojas Algis Marcinkevičius, jie taip pat įteikė administracijos direktorės Jūratės Zailskienės padėką. Savivaldybės vadovai perdavė sveikinimus ir nuo mero Alvydo Vaicekausko, linkėdami folkloro kolektyvui „Gija“ ir jo vadovei Dalei Zagurskienei dar ilgai gyvuoti, džiugiai skleisti įgytą patirtį, meilę ir pagarbą etninės kultūros vertybėms.

Romansų vakare dalyvavo retro grupė „Randevu“ (vadovė Jūratė Svidinskienė), Alytaus miesto kūrybinė studija „Alytaus miestelėnai“ (vadovas Vidmantas Ežerskis, choreografė Janina Ežerskienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“ (vadovė Dalė Zagurskienė), Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų skyriaus mišrus vokalinis ansamblis „Puriena“ (vadovė Onutė Matusevičiūtė), Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro folkloro ansamblis „Dūmė“ (vadovė Dalė Zagurskienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinis ansamblis „Pienė“ (vadovė Aldona Šyvokienė), Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro trio Neringa Garmuvienė, Artūras Petraška ir Mindaugas Bartusevičius (vadovas Artūras Petraška),
Kauno r. Ramučių kultūros centro liaudiška kapela „Domeikavos seklyčia“ (vadovė Virginija Stunžėnienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro folkloro grupė „Gija“ (vadovė Dalė Zagurskienė).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close