Prienų orientacininkų startai Lietuvos ir Baltijos šalių čempionatuose

Gegužės 11 dieną beveik 600 orientacininkų išsirikiavo prie starto linijos Lietuvos čempionato vidutinėje trasoje. Šalia Trakų vykusiame čempionate buvo kovojama dėl medalių įvairiose amžiaus grupėse.

Stipriausiųjų – vyrų Elito grupėje Lietuvos vicečempionu tapo ir sidabro medaliu pasipuošė Prienų orientavimosi sporto klubo ,,Šilas“ narys Vytautas Beliūnas. Rokas Lipnickas šioje grupėje iškovojo prizinę šeštąją vietą (apdovanojami šeši sportininkai). Lietuvos čempionu vidutinėje trasoje tapo Kevinas Olišauskis. Šiaulių „Sako“ klubo sportininkas  6,2 km trasą su 20 kontrolinių punktų įveikė per 34 min. 46 sek. Bronzą laimėjo Leonas Mockūnas iš „Versmės“.

Dar vieną sidabro medalį Prienams savo amžiaus grupėje (V40) iškovojo Vytautas Kamarūnas. Nugalėtoju šioje grupėje tapo Giedrius Petrauskas (klubas ,,Takas“), trečias – Paulius Kudriavcevas (klubas ,,Versmė“).

Čempionate buvo kovojama ne tik dėl medalių įvairiose amžiaus grupėse, bet ir dėl vietų Lietuvos rinktinėje gegužės 17 – 19 d. Ignalinoje vykusiame Baltijos šalių orientavimosi čempionate. Lietuvos rinktinei atstovauti buvo pakviesti 3 klubo ,,Šilas“ nariai: Vytautas Beliūnas, Rokas Lipnickas ir Akvilė Bartkevičiūtė. Susumavus visų dienų rezultatus, Lietuvos rinktinė iškovojo antrą komandinę vietą Baltijos šalių čempionate.

Kartu vyko ir Baltijos šalių veteranų čempionatas. Bronzos medalį savo amžiaus grupėje (V60) ilgoje trasoje iškovojo ,,šilietis“ Pranas Mockus. V45 amžiaus grupėje ilgoje trasoje Andrius Jasiūnas – 5 vieta, Rimvydas Arlauskas – 7, V55 – Gintaras Maciulevičius – 7, o vidutinėje trasoje Andrius Jasiūnas – 7 vieta, Rimvydas Arlauskas – 9, V55 – Gintaras Maciulevičius – 5 vieta.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.