Prienuose kilęs miško gaisras jau lokalizuotas

created by dji camera

Ketvirtadienį po pietų Prienuose prasidedančiame ir į Birštono savivaldybės teritoriją besiplečiančiame Žvėrinčiaus miške kilo miško gaisras.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyresniosios specialistės Džiugintos Vaitkevičienės teigimu, gaisras jau lokalizuotas, vykdoma miško paklotės žvalgyba termoskopu, baigiami gesinti karštesnieji židiniais. Kol kas žinoma, jog išdegė ne mažiau nei 5 ha miško paklotės ir miško. Kokie tikrieji nuostoliai ir kokios gaisro priežastis – dar tikslinama.

created by dji camera

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close