Alytaus policija ieško įvykio liudytojo

Alytaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo.

Š. m. spalio 15 d. apie 19 val. Alytaus apskr. VPK gautas pranešimas, kad į ligoninę pristatytas nenustatytos tapatybės vyras, kuris Alytuje, Naujojoje g., nukrito nuo sienelės, maždaug iš 2.5 metro aukščio. Vyras dėl daugybinių sužalojimų išvežtas į Kauno klinikas.

Tyrimo metu nustatyta, kad asmuo užfiksuotas vaizdo kameromis gali turėti reikšmingos informacijos, reikalingos sėkmingai bylos baigčiai. Vaizdo kameromis užfiksuotą vaikiną ar asmenis atpažinusius jį, prašome kreiptis į Alytaus apskr. VPK pareigūnus tel. +370 700 65698+370 600 85727 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

 https://youtu.be/D4lNNdzX5Mg.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close