Per šią vasarą, nuo balandžio 14 d. nudirbome daugybę darbų: pašalinome grybo pažeistas bažnyčios grindis, jas išbetonavome ir  įrengėme grindinį šildymą, padengėme jas granitu, per 1,5 metų atrestauruoti senieji Išlaužo bažnyčios vargonai (kurie neveikė jau per  30 metų), atnaujinome bažnyčios sienas, pagrindinį altorių, nutiesėme akmeninį taką nuo bažnyčios iki Stebuklingosios Mergelės Marijos statulos… Esame VISIEMS dėkingi! Kuo nuoširdžiausiai visus kviečiame į Padėkos Mišias š.m. rugpjūčio 16 d. 11 val. ir į Iškilmingą vargonų pristatymo koncertą – 16 val.

Išlaužo Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos parapija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close