Prienų rajone iš viso nustatyti 6 Covid-19 atvejai. Auga užsikrėtusiųjų ekskursijoje skaičius.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro šiandienos (rugpjūčio 3 d.) ryto duomenimis, Prienų rajono savivaldybėje patvirtintas penktasis COVID-19 susirgimo atvejis, siejamas su tuo pačiu židiniu – asmenų dalyvavimu ekskursijoje. Po pietų gauta informacija, kad nustatytas ir šeštasis atvejis. Visi sergantieji iš Išlaužo seniūnijos ir gydosi ambulatoriškai. Epidemiologinis tyrimas tęsiamas.

Rajone privalomo karantino namuose laikosi 60 asmenų, didelė dalis iš jų susijusi su infekcijos židiniu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close