Išlydėti Birštono gimnazijos abiturientai

Liepos 13 dieną Birštono gimnazija išleido XIII abiturientų laidą. Šventės kaltininkus pasveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, įteikdama piniginius apdovanojimus abiturientams: Nerijui Pūrui – už labai gerą mokymąsi bei gautus du šimtukus už anglų kalbos ir informacinių technologijų valstybinių brandos egzaminų darbus bei abiturientėms – Sofijai Jacunskaitei ir Robertai Dačkaitei –už  anglų kalbos valstybinio brandos egzamino šimtukus.

Šventėje dalyvavo ir Birštono savivaldybės mero pavaduotojas Vytas Kederys, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė, tėveliai, mokytojai. Išleistuvių šventės scenarijaus autorė ir režisierė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Asta Ferevičienė. Šventę vedė Birštono gimnazijos mokinės – P. Gudauskaitė, F. Kuliešiūtė ir A. Baliūnaitė,  dainas atliko seserys – A. ir A. Suchockaitės bei A. Martinkutė. Abiturientus sveikino ir brandos atestatus įteikė Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius. Už popamokinę veiklą jiems dėkojo Birštono kultūros centro režisierius R. Jacunskas ir choreografė V. Bankauskienė, skautų vadovas R. Vilkauskas.

Linkime XIII laidai sėkmės ir drąsos siekiant svajonių.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close