Šachmatų lentoje – įspūdingi Alytaus apskrities policijos pareigūnų ėjimai

Antrąkart Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos karininkų ramovėje surengtos Lietuvos policijos šachmatų pirmenybės įsimins Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūnų komandai, iškovojusiai 3-iąją vietą, tyrėjai Odetai Petraitienei – 1-ąją.

 

 

Varžybos šiemet išsiskyrė dalyvių gausa – dešimčiai komandų atstovavo 38 dalyviai. Žaidėjai varžėsi trijose kategorijose: vyrų, moterų ir vidaus reikalų sistemos senjorų. Varžybos vyko pagal Tarptautinės šachmatų federacijos greitųjų šachmatų reglamentą – buvo žaidžiama šveicariškąja sistema.

Atkakliausiai vyko paskutinė kova tarp Vilniaus apskrities policijos atstovų Žilvino Jašmonto ir Gintaro Bagužio. Pasisekė praėjusiųjų metų čempionui Ž. Jašmontui, 2-as liko G. Bagužis, 3-ioji vieta atiteko Klaipėdos policijos atstovui Arūnui Venckui.

Pirmąkart į tokias šachmatų varžybas buvo pakviesti vidaus reikalų sistemos senjorai ir moterys.

Moterų grupėje pajėgiausia buvo ir pirmąją vietą iškovojo Alytaus aps. VPK tyrėja Odeta Petraitienė. Ji, laimėjusi ne vieną partiją prieš kolegas, ne juokais privertė sunerimti daugelį vyrų, neįvertinusių alytiškės profesionalaus ir gerai apgalvoto žaidimo. 2-ąją vietą iškovojo Eglė Marciulevičiūtė iš Kauno, 3-iąją – Vaiva Juršėnienė iš Policijos departamento prie LR VRM Personalo valdybos.

Komandinėje įskaitoje, susumavus trijų geriausių kiekvienos komandos dalyvių rezultatus, nepralenkiami buvo Vilniaus apskrities policijos pareigūnai, 2-ąja vieta džiaugėsi klaipėdiečiai, 3-iąja – Alytaus aps. VPK teisėsaugininkų komanda, kuriai atstovavo Alytaus policijos pareigūnai O. Petraitienė, M. Golekas, Lazdijų policijos vyriausiasis tyrėjas Marius Jakštas ir Prienų policijos pareigūnai Arūnas Malinauskas bei Vytautas Rasimavičius.

Komandą lydėjęs fizinio ir kovinio parengimo grupės vyresnysis specialistas, vienas geriausių šalies policijos instruktorių Edmantas Svirinavičius, teigė: „Seniai žinojau, kad mūsų pareigūnai vieni geriausių šachmatų žaidėjų šalies policijoje. Pagaliau, po trejus metus trukusių kryptingų treniruočių ir įdėtų didelių pastangų, tai ir įrodėme. Na, o O. Petraitienė, moterų grupės lyderė, nusipelnė ne tik pagyrų, bet ir pripažinimo, kad yra viena stipriausių žaidėjų ne tik Alytaus apskrities, bet ir Lietuvos policijoje“.

 

 

Informaciją pateikė:

 

Simona Ludavičiūtė,

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Valdymo organizavimo skyriaus specialistė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close