Prienų policijos pareigūnai šiais metais išgelbėjo jau trečio žmogaus gyvybę

Balandžio 25-ąją į Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariatą (toliau – Alytaus aps. VPK Prienų r. PK) kreipėsi Prienų gyventoja, kuri pranešė, kad balandžio 24-ąją, apie 12 valandą, iš namų išėjo jos brolis K. D., gimęs 1929 metais, sergantis Alzheimerio, Parkinsono ligomis, turintis visišką negalią, ir nesugrįžo. Tą pačią dieną policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens dingimo.

 

Ieškodami dingusio vyriškio, policijos pareigūnai panaudojo visas policijos pajėgas ir priemones. Paieškoje dalyvavo penkiolika Prienų r. PK pareigūnų. Į pagalbą pasitelktas ir Alytaus aps. VPK kinologas su tarnybiniu šunimi. Parą dingusio prieniškio paieškos vyko didžiojoje miesto dalyje, Nemuno pakrantėse ir jo prieigose, taip pat netoli dingusio gyvenamosios vietos, esančios Žvėrinčiaus miške.

Policijos pareigūnams vertingos informacijos suteikė Prienų miesto gyventojas R. B., kuriam parodžius ieškomojo nuotrauką, pastarasis prisiminė matęs nelaimėlį miške. Po pusantros valandos trukusios dingusiojo paieškos, miške jis rastas gyvas, tačiau labai pavargęs, sušalęs ir išsekęs. K. D. pristatytas į VšĮ Prienų ligoninės priėmimo skyrių, po apžiūros paguldytas į ligoninę.

Alytaus aps. VPK Prienų r. PK pareigūnai dėkoja Prienų miesto gyventojui, suteikusiam vertingos informacijos, kuri padėjo operatyviai surasti dingusį asmenį.

Pažymėtina, kad tai jau trečia šiais metais pareigūnų išgelbėta gyvybė Prienuose.

 

 

 

Informaciją pateikė:

 

Jolita Sinkevičienė,

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Prienų rajono policijos komisariato

Organizacinės grupės specialistė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close