Migracijos pertvarka Prienuose bei kituose Alytaus apskrities rajonų centruose

Informuojame, kad nuo rugsėjo 4 d. pakeista Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) Migracijos skyriaus struktūra. Panaikintos Alytaus aps. VPK Migracijos skyriaus Druskininkų, Lazdijų, Prienų ir Varėnos grupės ir įsteigtos nuotolinės darbo vietos: Druskininkuose, Vytauto g. 41, Lazdijuose, Lazdijos g. 5, Prienuose, F. Martišiaus g. 1, Varėnoje, M. K. Čiurlionio g. 53.

Nuotolinių darbo vietų darbo laikas:

Pirmadienis – Ketvirtadienis 8.00 – 12.00 12.45 – 17.00

Penktadienis 8.00 – 12.00 12.45 – 15.45

Lietuvos Respublikos piliečiai asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų išdavimo klausimais priimami Alytaus aps. VPK Migracijos skyriuje (Jotvingių g. 8, Alytus) ir nuotolinėse darbo vietose.

Interesantai Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais ir užsieniečių klausimais nuo š. m. spalio 1 d. priimami tik Alytaus aps. VPK Migracijos skyriuje (Jotvingių g. 8, Alytus, el. p. alytausvpk.ms.@policija.lt).

Dėl informacijos skambinti policijos informacijos telefonu +370 700 60000.

Alytaus apskr. VPK informacija

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close