Valdantieji sustiprino savo jėgas

Kovo 9 d. vykstančiame Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdyje dalyvauja 20 Tarybos narių, kurie svarsto 40 klausimų, iš kurių net 20 – rajono švietimo įstaigų ataskaitos. Posėdžio pradžioje Tarybos pirmininkas Alvydas Vaicekauskas pateikė informaciją apie naują koalicijos sudėtį: prie 13 pozicijos narių prisijungi 4 opozicijoje dirbę Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ir Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijoms priklausantys Tarybos nariai: Jonas Vilionis, Martynas Butkevičius, Marija Kleizienė, Juozas Krikštolaitis. Opozicijoje liko dirbti 8 Tarybos nariai.

Sklando nuogirdos, kad konservatorių atsiskyrimui nuo opozicijos ir prisijungimui prie koalicijos nepritarė skyriaus valdyba, tačiau posėdžių salėje jokių pastabų niekas neišsakė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close