Prienų ir Birštono vadovai aptarė Škėvonių kapinių plėtros klausimus

Kovo 13 d. Prienų r. savivaldybėje įvyko Prienų r. savivaldybės ir Birštono savivaldybių vadovų, abiejų savivaldybių specialistų pasitarimas dėl Škėvonių kapinių plėtros ir infrastruktūros įrengimo galimybių.
Susitikimo metu bendrovės „Prienų vandenys“ direktorius P. Mitkevičius pristatė projektą, kurio metu numatyta į kapines atvesti centralizuotai tiekiamo vandens tinklus, įrengti 4 hidrantus, nutiesti beveik 2 km ilgio vandentiekio trasą, prie kurios galėtų prisijungti šalia esančių sodybų gyventojai. Preliminari projekto kaina – apie 70 000 eurų (Prienų r. savivaldybei ir Birštono savivaldybei būtų skiriama atitinkamai 70 procentų ir 30 procentų reikiamų lėšų dalis).
Ir Prienų r. savivaldybės meras A. Vaicekauskas, ir Birštono savivaldybės merė N. Dirginčienė pasidžiaugė kaimynišku bendradarbiavimu ir sutarė, kad toks projektas – socialiai teisingas ir žmonių labai laukiamas. Sutarta, kad projektą  reikėtų įgyvendinti dar šiais metais.
Susitikimo metu aptarti ir kiti abiem savivaldybėms aktualūs klausimai: kolumbariumai kapinėse, dviračių takai, sujungsiantys Prienus ir Birštoną, tiltelio į kapines per Velniabliūdžio pelkę remontas. Kalbėta ir apie Prienų r. savivaldybės planus atlikti kapinių skaitmeninimą, t. y. sukelti informaciją apie kiekvieną kapinėse esantį kapą į internetinę erdvę. Tokia sistema, pasak A. Vaicekausko, suteikia galimybę lengviau gauti informaciją apie palaidotus žmones.

Prienų r. savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close