Lietuviai apsimeta, kad nejaučia artimųjų spaudimo

Lietuviai tiki, kad per per žiemos šventes nepatiria artimųjų ir visuomenės spaudimo susirasti antrą pusę. Tik kas trečias pažinčių svetainės flirtas.lt apklausos dalyvis pripažino, kad spaudimas nebūti vienam yra realus. Tokiems apklausos rezultatams prieštarauja svetainės statistika ir ne vienerius metus pastebimos tendencijos.

„Apklausos rezultatai turėtų būti priešingi. Lietuvoje yra labai stiprus šeimos kultas ir jį per žiemos šventes dar labiau sustiprina laidos, filmai ir reklamos, kuriose vaizduojamos laimingos šeimos. Ne vienerius metus pastebime, kad po Kūčių vakarienės interneto vartotojai pakyla nuo stalo ir sėda prie kompiuterio, kur registruojasi pažinčių svetainėse“, – sako pažinčių svetainės Flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Jo teigimu, nuo Kūčių vakaro iki sausio vidurio pažinčių svetainėje prisiregistruos mažiausiai dukart daugiau naujų lankytojų. Vėliau aktyvumas po truputį slūgs iki vasario pražios. Artėjant Valentino dienai lankytojų banga pradės augti ir tęsis iki kovo.

„Ryšys tarp šeimos švenčių ir pažinčių svetainių lankomumo yra labai stiprus. Po žiemos švenčių į pažinčių svetaines suplūsta vienišiai, kurie tikisi kitais metais jas švęsti ne tik su giminaičiais“, – teigia A. Vrubliauskas.

Apie jaučiamą spaudimą susirasti antrą pusę iš šeimos ir visuomenės beveik 30 proc. dažniau teigė apklausos dalyviai vyrai. Jie taip pat 20 proc. dažniau prisipažino, kad dėl to yra susipykę su namiškiais ar anksčiau baigę savo viešnagę.

Šeima ir artimiausi giminės susirasti antrą pusę labiausiai „skatina“ 31-36 metų amžiaus vyrus ir moteris. Mažiausiai merginas bei vaikinus iki 25 metų ir artimuosius virš 43 metų amžiaus.

Tyrime dalyvavo 1911 Lietuvos gyventojas, antrosios pusės ieškantis bent vienoje pažinčių svetainėje. Respondenčių amžius: 18–65 metai. Tyrimas atliktas 2015 m. lapkričio pabaigoje.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close