NATO oro policijos naikintuvai kilo keturis kartus

Spalio 19–25 d. Baltijos valstybėse budintys NATO oro policijos naikintuvai keturis kartus kilo reaguodami į orlaivius, skridusius tarptautinėje erdvėje virš Baltijos jūros.
Spalio 22 d. NATO naikintuvai atpažino ir palydėjo RF žvalgybinį orlaivį IL-20 skridusį iš RF žemyninės dalies į Kaliningrado sritį.
Spalio 23 d. NATO naikintuvai atpažino ir palydėjo: žvalgybinį IL-20, transporto AN-26, ir du naikintuvus: SU-27 ir SU-34. Visi orlaiviai skrido be iš anksto pateikto skrydžio plano, išjungę atsakiklius, palaikydami radijo ryšį.
Spalio 24 d. budintys naikintuvai pakilo reaguodami į pranešimą apie neatpažintą orlaivį, kuris tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros iš Kaliningrado skrido šiaurės kryptimi. Orlaivis skrido be iš anksto pateikto plano, išjungęs atsakiklį ir nepalaikė ryšio. Naikintuvams pakilus, orlaivis buvo pasišalinęs iš oro policijos zonos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close