Policija prašo piliečių pagalbos

     Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Lazdijų rajono policijos komisariato (toliau – Lazdijų r. PK ) pareigūnai ragina asmenis, atpažinusius vyriškį nuotraukose, pranešti apie tai Lazdijų r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Tadui Pileckui telefonu (8 318) 58 267 arba elektroniniu paštu tadas.pileckas@policija.lt.

Nuotraukoje užfiksuotas vyriškis galimai pavogė svetimą banko mokėjimo kortelę ir iš banko sąskaitos pasisavino 1 020 eurų.

foto2

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close