home Pasaulyje Kremlius nekomentuoja gandų, kad Porošenka siūlęs Putinui „pasiimti Donbasą“

Kremlius nekomentuoja gandų, kad Porošenka siūlęs Putinui „pasiimti Donbasą“

 Rusijos prezidento atstovas Dmitrijus Peskovas atsisakė komentuoti žurnalo „Forbes“ publikaciją, kurioje pranešama apie Ukrainos prezidento Petro Porošenkos pasvarstymus, kad Donbasą reikėtų atiduoti Rusijai.

              „Forbes“ rašė, kad, susitikęs su Rusijos pramonininkų ir verslininkų sąjungos biuru, Rusijos prezidentas Vladimiras atskleidęs, esą P.Porošenka pasiūlęs jam „pasiimti Donbasą“ į Rusijos sudėtį. Leidinys rėmėsi kažkokiu šaltiniu, kuriam žinomas V.Putino pokalbio su minėtu biuru turinys.

              „Nelabai gerai, kad kažkurie to renginio dalyviai papasakojo apie savo bendravimo su prezidentu turinį. Tegu tai lieka jų sąžinės reikalu, ar jie pasakojo tiesą ar netiesą. Aš neketinu niekaip to komentuoti“, – pasakė D.Peskovas, paklaustas žurnalistų apie „Forbes“ straipsnį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close