home Pasaulyje Donecke apšaudyta „E-energijos“ grupei priklausanti katilinė

Donecke apšaudyta „E-energijos“ grupei priklausanti katilinė

Penktadienio popietę Ukrainoje, Donecko srityje „Grad“ sistemomis apšaudytas Artiomovskas. nagg.in.ua foto Paaiškėjo, kad apšaudymo metu apgadinta ir „Artiomovsk energija“ priklausanti katilinė bei, manoma, dar keli objektai. „Artiomovsk energija“ priklauso Lietuvos įmonių grupei „E-energija“. Beje, būtent šios įmonių grupės padalinys - UAB „Prienų energija“ tiekia šilumą Prienų miestui. Separatistų atakos metu žuvo ir septynerių metų berniukas bei vienas suaugusysis. Dar trys vaikai - sužeisti.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close