Alytaus policija ieško be žinios dingusio vyriškio

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Edgaro Melkoziorovo, gim. 1985 m., gyv. Miroslavo k., Miroslavo sen., Alytaus r., kuris 2014-02-06 su savo automobiliu VW „Passat“, pilkos spalvos, valst. Nr. CEF 111 išvažiavo iš Vokietijos į Lietuvą ir dingo be žinios.

Jo žymės: ūgis apie 180 cm., vidutinio kūno sudėjimo, plaukai juodi, akys rudos. Piliečius ką nors žinančius apie E. Melkoziorovo dabartinę buvimo vietą ar mačiusius jį prašome apie tai pranešti Alytaus aps. VPK pareigūnams telefonu: (8 315) 55 627 arba bendruoju pagalbos telefonu: 112.

Alytaus apsk. VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close