home Lietuvoje Patvirtintos išmokos už sumedžiotus šernus

Patvirtintos išmokos už sumedžiotus šernus

Siekdamas užkirsti kelią afrikinio kiaulių maro plitimui Lietuvoje, Ministrų kabinetas šiandien pritarė Aplinkos ministerijos siūlymui ir nustatė išmokas už sumedžiotus šernus. Nutarta, kad medžioklės plotų naudotojams už kiekvieną sumedžiotą šerną išmoka iki 250 litų pagal nustatytą Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tvarką bus skaičiuojama nuo 2014 m. vasario 7 d., o mokama nuo 2014 m. liepos 1 d. Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai pavesta iki 2014 m. vasario 7 d. parengti ir suderinus su Žemės ūkio ir Aplinkos ministerijomis patvirtinti išmokų už sumedžiotus šernus mokėjimo tvarkos aprašą. Siūloma išmokoms skirtas lėšas pavesti administruoti Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close