Padėkite atpažinti žmogų, įtariamą vagyste (vagis atpažintas)

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai prašo gyventojų pagalbos, atpažinti vagį, kuris nusikaltimą įvykdė kavinėje-bare „Savas kalnas“.

Sausio 2 dieną Alytuje, Statybininkų g., kavinėje-bare „Savas kalnas“ nenustatytas asmuo iš baro pavogė alkoholinio gėrimo butelį. Baro apsaugos vaizdo stebėjimo kameromis buvo užfiksuotas vyriškis, įtariamas įvykdęs šią vagystę.

Jeigu turite kokių nors duomenų apie minėto vyriškio tapatybę, prašome informuoti Alytaus aps. VPK pareigūnus telefonu (8 315) 55 600 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Alytaus VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close