Dingo dar vienas paauglys: Alytaus policija – padėkite surasti keturiolikmetį

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Sausio 28 d. Alytaus aps. VPK gautas pranešimas, kad sausio 24 d. iš Kauno vaikų socializacijos centro pabėgo Dominykas Remeškevičius, gimęs 1999 m., gyvenantis Alytuje. Paauglys, sausio 25 d. susisiekė su artimaisiais ir pasakė, kad grįš namo, bet iki šiol taip ir nepasirodė.

Paauglys smulkaus kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, plaukai trumpi, tamsūs, akys rudos.

 

Ką nors žinantys apie paauglio buvimo vietą, skubiai praneškite policijai tel.: (8 315) 55 600 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Alytaus VPK informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close