Kovo 7-osios vakarą Šilavoto laisvalaikio salėje vyko protų mūšis „Gimtoji kalba – žmogaus garbė“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvių kalbos dienoms paminėti.

Labai džiaugiamės, kad pirmą kartą organizuotame protų mūšyje dalyvavo keturios komandos: „Savi“, „5M“, „Baisiai gražūs“ ir „Žemyn Jiesia“. Klausimus protmūšiui parengė bibliotekininkė Kristina ir renginių organizatorė Saulė. Protų mūšio metu kiekvienas gali parodyti savo žinias, sužinoti ką nors naujo, išmokti dirbti komandoje ir tiesiog smagiai praleisti laiką. Kupinas teigiamų emocijų ir geros nuotaikos vakaras prabėgo labai greitai. Dėkojame protų mūšio dalyviams, linkime gražaus pavasario ir lauksime naujų susitikimų.

  Šilavoto laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorė Saulė Blėdienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close