Česlovo Juršėno knygos „Nenuobodaus gyvenimo mozaika“ pristatymas

Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje vasario 1 d. 17 val. vyks Česlovo Juršėno atsiminimų knygos „Nenuobodaus gyvenimo mozaika“ pristatymas.

Č. Juršėnas – vienas ryškiausių šiuolaikinės Lietuvos politikų. Žurnalistas, Kovo 11-osios akto signataras, buvęs Seimo pirmininkas, ilgametis (1990–2012 m.) Seimo narys, vienas iš svarbiausių Seimo institucijos bei parlamentarizmo Lietuvoje kūrėjų, vienas pagrindinių Lietuvos demokratinės darbo partijos, vėliau – Lietuvos socialdemokratų partijos lyderių.

Kas ir kodėl paskatino Č. Juršėną parašyti atsiminimų knygą? Kokie buvo svarbiausi jo gyvenimo darbai ir pasiekimai? Kokios buvo įsimintiniausios jo politinės karjeros akimirkos? Ir kokių istorijų jis gali papasakoti apie savo sudaužytus akinius? Apie šiuos ir kitus klausimus bus kalbama šiame knygos pristatyme.

Renginio metu bus galima įsigyti knygą ir gauti autoriaus autografą.

GALIMA IŠ ANKSTO PATEIKTI KLAUSIMUS KNYGOS AUTORIUI!

Klausimus galite siųsti el. paštu aptarnavimas@prienubiblioteka.lt,

telefonu +370 319 60 381 arba pateikti atvykus į bibliotekos Aptarnavimo skyrių.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close