Policija ieško be žinios Jiezne dingusios Jolantos Savickaitės

Rugpjūčio 27 d. apie 10 val. 15 min. iš Prienų rajone esančių Jiezno paramos šeimai centro išėjo ir iki šiol negrįžo Jolanta Savickaitė (gim. 1991 m.).

J. Savickaitė apoe 160 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, plaukai ilgi tamsūs. Išeidama vilkėjo džinsinį kombinezoną ir šviesius marškinėlius, avėjo sportinius batelius. Su savimi turėjo nedidelę šviesią kurpinę.

Asmenis, žinančius apie Jolantos Savickaitėsbuvimo vietą ar ją mačiusius, prašome informuoti
Alytaus apskr. VPK Prienų r. PK Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Juozą Leškevičiųtel. +370 700 65744, mob. +370 610 29003 arba skubios pagalbos tarnybų telefonu – 112.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close