Atidaryta nauja paplūdimio futbolo aikštė Birštone: panaudota 1 tūkst. tonų smėlio

Šeštadienį, birželio 10 d., Birštono kurorto šventės „BirštONizuojam“ metu, oficialiai atidaryta nauja, FIFA standartus atitinkanti paplūdimio futbolo aikštė. Įrengiant aikštę, panaudota gerokai daugiau nei įprastai smėlio – net 1 tūkstantis tonų. Naujoje sporto vietoje įrengtos kamuolių gaudyklės, 60 vietų mobili tribūna žiūrovams, futbolo aikšte galės naudotis tiek profesionalūs sportininkai, tiek mėgėjai.

Antrąją šventės „BirštONizuojam“ dieną kurorto gyventojai ir svečiai turi progą išbandyti mankštas ir sveikatinimosi procedūros po atviru dangumi, dalyvauti įvairiuose kūrybiniuose užsiėmimuose ir koncertuose. Tai pat vyksta ir intensyvi sporto programa, o svarbiausias kurorto šventės sporto įvykis – naujos paplūdimio futbolo aikštės atidarymas ir čia vykstantis Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas.

„Paplūdimio futbolo aikštė savivaldybės pastangomis atsirado iš poreikio pratęsti ir paįvairinti futbolo sezoną. Paplūdimio futbolas – vasaros žaidimas, kuris, tikimės, pritrauks sportuoti ir laiką gryname ore leisti ne tik profesionalius sportininkus, bet ir kurorto svečius, vietos jaunimą. Ateityje ši aikštė galės būti pritaikyta paplūdimio tinkliniui ir tenisui, taip tęsiame įvairių sporto šakų populiarinimą kurorte“, – apie naują paplūdimio futbolo aikštę pasakoja Birštono sporto centro vadovas Saulius Smailys.

„Įrengiant aikštę panaudota apie 1 tūkst. tonų smėlio, t. y. gerokai daugiau, nei įprasta praktika – 800 tonų. Aikštė natūraliai įsilieja į Birštono kraštovaizdį dėl puikiai parinktos vietos – jai nereikėjo rengti specialios vandens nutekėjimo kanalizacijos. Sportuojantiems ir juos palaikantiems sukurta puiki rekreacinė zona su 60 vietų mobilia tribūna žiūrovams, kurių skaičių pagal poreikį numatoma didinti“, – planais pasidalijo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.

Birštono sporto centras organizavo visus įrengimo darbus. Varžybine įranga – vartais, apsauginiais tinklais, aikštelės riboženkliais pasirūpino Lietuvos futbolo federacija. Aikštės įrengimo darbai truko metus, ji atitinka visus paplūdimio futbolo aikštelei keliamus FIFA standartus.

Sportuoti Birštone galima ne tik naujai atidarytoje paplūdimio futbolo aikštėje, bet ir Birštono sporto centre. Čia kovą pradėjęs veikti Sporto ir sveikatingumo centras tampa vis paklausesnis, didelio susidomėjimo sulaukia tiek individualios (aerobinė gimnastika, lengvoji atletika, irklavimas, jėgos trikovė), tiek ir žaidimų sporto šakos (futbolas, krepšinis, šachmatai, tenisas).

Sportuojančiųjų poreikiams kurorte veikia stadionas, minėtas Sporto ir sveikatingumo centras, teniso kortai, petankės aikštynas, dvi lauko krepšinio aikštelės, paplūdimio tinklinio aikštelės, riedučių ir riedlenčių rampa. Neseniai „Vytautas Mineral SPA“ lauko erdvėje įrengtos dvi lauko tinklinio ir lauko teniso aikštelės, todėl žaisti lauko tinklinį ar tenisą gali ne tik pavieniai svečiai, bet ir grupės.

Po sporto varžybų kurorto šventės dalyvių dar laukia didysis šeštadienio koncertas Vasaros estradoje. Čia siautulingą diskoteką šalia Nemuno žada grupė „The Roop“, sentimentus dovanos Monika Liu su grupe „Los Secretos de Pablo“,  o užburiančias melodijas – Augustė Vedrickaitė su grupe.

Paplūdimio futbolo aikštės atidarymo ir kurorto šventės akimirkos – prisegtose nuotraukose.

Birštono miesto šventės programa: https://www.visitbirstonas.lt/renginys/birstono-kurorto-svente-birstonizuojam/date-20230609/

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close