Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje 2023-06-07 vyko Šeimų šventė – turnyras. Pagrindinis šventės tikslas – suburti mokyklos bendruomenę, smagiai praleisti laiką kartu, išbandyti jėgas sportinėse rungtyse. Estafečių ir futbolo aikštelę užplūdo azartiškai ir linksmai nusiteikę vaikai ir jų tėveliai.

Šventėje dalyvavo 23 komandos. Šeimų komandas sudarė 3 šeimos nariai. Šeimų šventę – turnyrą sudarė keturios rungtys: „Mažasis futboliukas“, „Futbolas kitaip“, „Tinklinis kitaip“, „Lankų bokštas“. Šiose rungtyse teisėjavo Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos fizinio ugdymo mokytojai Dalius Juodsnukis, Elena Bendinskienė, pradinių klasių mokytojos Virginija Abramavičienė ir Rita Juodienė, Prienų sporto mokyklos futbolo treneris Tomas Jonyka ir Prienų sporto klubas „Stadionas“ direktorius Julius Strampickas. Šventės pabaigoje buvo išrinktos keturios šauniausios šeimų komandos, tai – Laukaičiai, Kavaliauskai, Mieliauskai, Moisejevai. Jie buvo apdovanoti išskirtinėmis šventės rėmėjų dovanomis. Visos šeimos buvo apdovanotos Šeimų šventės – turnyro rėmėjų įsteigtais prizais – saldžiosiomis dovanėlėmis. Mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė šeimoms įteikė Padėkas ir medalius.

Nuoširdžiai dėkojame šios šventės rėmėjams: Prienų raj. savivaldybės Tarybos nariams Aušrai Deltuvienei ir Deividui Dargužiui, UAB „Birštono mineraliniai vandenys ir Ko“ administracijai, UAB „Tango Pizza & Grill“ vadovui Jauniui Mališauskui, Sporto klubo „ Stadionas“ direktoriui Juliui Strampickui, Pijui Deltuvai, Prienų r. sav. visuomenės sveikatos biuro kolektyvui, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos bendruomenei, Raimundui Mieliauskui.

              Dėkojame ir Šeimų šventės organizavimo darbo grupei, be kurios pastangų nebūtų šventė įvykusi.

Labai džiaugiamės, kad šventė suteikė daug džiaugsmo ir azarto. Dėkojame visiems bendruomenės nariams, kuriems rūpi sportas, sveikata ir buvimas kartu. Dėkojame už gražią šventę visiems dalyvavusiems, džiaugiamės ir didžiuojamės šaunia bei sportiška mokyklos bendruomene.

Šeimų šventės – turnyro organizatorė Daiva Jonykienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close