Kviečiame į solidarumo akciją

Pasitinkant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, kovo 10 d. 14.30 val. prie Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Jotvingių g. 8) bus formuojama improvizuotaLAISVĖS PIEVA iš saulėgrąžos žiedų.

Ši Alytaus apskrities policijos iniciatyva – tai priminimas, kad švęsdami savo tautos laisvę ir nepriklausomybę, nepamirštame ir palaikom Ukrainą ir jos žmones.

Saulėgrąža – Nacionalinė Ukrainos gėlė, simbolizuojanti išdidumą ir ištikimybę. Tai pasitikėjimo savimi ir meilės sau, savo atliktiems darbams, simbolis. Saulėgrąža tiesiasi į saulę ir siunčia žinutę, jog reikia nuolat tikėti savimi, neprarasti vilties.

Norinčius prisijungti, kviečiame kartu „sodinti“ „Laisvės pievą“! Ateidami atsineškite saulėgrąžos žiedą, Lietuvos ar Ukrainos simboliką. Tegul tai bus mūsų vienybės ir solidarumo ženklas!

Už laisvę!

Už gyvybę!

Už mus ir Jus!

Už kiekvieną!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close