MEDIKŲ KREIPIMASIS Į LIETUVOS ŽMONES

Mielieji, įprastai Jūs ateinat pas mus pagalbos, o šiandien mes kreipiamės į Jus. Toks mūsų darbas – būti šalia Jūsų ir padėti, kiek sugebam. Pasitinkam Jus, ateinančius į gyvenimą ir palydim iškeliaujančius. Gydom Jus, baram ir giriam, taisom ligos sudarkytus kūnus, sustabdom Jūsų gyvenimą ir vėl į jį sugrąžinam po operacinės lempomis. Kartais surenkam Jus iš gabaliukų. Nes gyvenimas to vertas. Nevalia į jį žiūrėti atsainiai.

Covid-19 mūsų gyvenimą pakeitė. Tai dar nepilnai pažįstama liga, pateikianti vis naujų grėsmių, verčianti įsitempti ir būti budriems. Mes nesugebėjom išgelbėti net kai kurių kolegų ir savo artimųjų. Labai laukėm vakcinų, išbandėm jas pirmieji savo kūnais ir jau žinom jų efektą. Susikaupkim ir kartu užbaikim pasiruošimą rudeniui. Niekam daugiau nesinori karantino. Nebenorim beviltiškai užleistų Jūsų ligų, nebenorim laikyti namie uždarytų vaikų. Leiskit gyventi savo seneliams, jie Jūsų šaknys ir išmintis.

Leiskit būti sveikiems savo tėvams, jie dar turi daug ką nuveikti.

Leiskit augti sveikiems savo vaikams. Nesiklausykit teigiančių, kad vaikams ši infekcija nepavojinga. Jie serga daug lengviau, bet nėra nei vieno infekcijos sukėlėjo, kuris būtų vaiko organizmui naudingas. Po kiekvienos virusinės epidemijos stebim naują vaikų cukrinio diabeto bangą, naujus autoimuninius ir onkologinius susirgimus, naujas kraujo ligas. Mes dar nežinom, kokios bus pasekmės, kai po šios pandemijos praeis keli ar keliolika metų. Jei aplink vaiką pasiskiepys suaugusieji, tas vaikas bus daug saugesnis. Saugokit savo vaikus.

Pasaulis nugalėjo raupus, poliomielitą ir daug kitų ligų skiepų pagalba. Mes tikrai galim įveikti ir šitą infekciją. Virusas be mūsų yra negyvas, jam reikalingos mūsų ląstelės. Tam, kad jas pakeistų, ir sukeltų ligas, o kai kuriems mirtį. Mes kartu galim susidoroti su juo. Jei kiekvienas pasiskiepijęs nusives skiepytis dar nors vieną žmogų, būsim daug stipresni keistame kare už laisvą gyvenimą. Tik po vieną žmogų įkalbėkit – ir būsit padarę svarbų darbą visos valstybės labui. Prašome Jūsų pagalbos kovoje už visų sveikatą.

Lietuvos medikų sąjūdžio valdyba

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close