Vienas iš sergančiųjų koronavirusu lankėsi Prienų rajone

created by dji camera

Pagal Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenis LRT.lt, skelbia, jog vienas iš infekuotų koronavirusu (patvirtintas kovo 14 d. Vilniuje) kovo 7-10 d. lankėsi Prienų rajone.

Jo kelionės maršrutas buvo toks:

1. Kovo 1 d. grįžo autobusu iš Italijos, Vilniuje autobusas paleido prie ERGO pastato, prie Gerosios vilties žiedo.

2. Tuomet draugo, kuris irgi karantinavosi, buvo nuvežtas iki namų, ten persėdo į žmonos jau paruoštą mašiną ir išvyko į sodybą.

3. Sodyba Molėtų r.

4. Kovo 7–10 d. nuvyko pas kelionės draugus, kurie karantinavosi Prienų rajone (nustatyti 2 kontaktiniai asmenys).

5. Kovo 10 d. grįžo į savo sodybą Molėtų rajone.

6. Kovo 10 d. vėl pakilo neaukšta temperatūra, tačiau nukrito.

7. Kovo 13 d. temperatūra pakilo iki 38 laipsnių.

8. Kovo 13 d. atvažiavo iki Vilniaus ir išsikvietė GMP iš automobilio.

Apie visus atvejus galima skaityti čia: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1152462/koronavirusas-uzsikretusiu-zmoniu-marsrutai-pasitikrinkite-ar-jusu-ten-nebuvo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close