home Aktualijos Apribotas lankymasis Prienų krašto miškuose

Apribotas lankymasis Prienų krašto miškuose

Prienų rajono savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė gegužės 24 d. pasirašė įsakymą dėl lankymosi miškuose apribojimo.
Juo apribojamas fizinių asmenų lankymąsis Prienų rajono savivaldybės teritorijoje esančiuose miškuose ir nurodoma, jog apribojimas galios tol, kol miškų gaisringumas sumažės iki III miškų gaisringumo klasės. Šiuo metu, didesnėje dalyje Lietuvos miškų bei Prienų krašto miškuose galioja aukščiausia ir pavojingiausia - V gaisringumo klasė. NG

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close