Dauguma Ašmintos gyventojų pritaria Ašmintos seniūnijos panaikinimui

Informuojame, kad 2018 m. vasario 22 d. vyko Prienų r. savivaldybės mero 2018 m. sausio 25 d. potvarkiu Nr. P1-2 „Dėl Prienų rajono savivaldybės vietos gyventojų apklausos paskelbimo“ patvirtintos Vietos gyventojų apklausos komisijos posėdis.

Posėdžio metu buvo apibendrinti Prienų r. savivaldybės atrankinės gyventojų apklausos apklausos dalyvių būstuose, vykdytos Ašmintos seniūnijoje, Balbieriškio seniūnijos Giraitiškių, Naravų ir Paduoblio kaimuose, Pakuonio seniūnijos Valengiškių, Laukiškių, Šaltupio ir Purvininkų kaimuose, rezultatai.

Apklausai buvo teikiamas klausimas: „Ar pritariate Prienų rajono savivaldybės Ašmintos seniūnijos panaikinimui bei Balbieriškio, Išlaužo, Pakuonio ir Prienų seniūnijų teritorijų ribų nustatymui (pakeitimui) pagal parengtą planą?“.

Mero potvarkiu buvo nustatyta apklausti ne mažiau nei 253 gyventojus (ne mažiau nei 212 gyventojų, gyvenančių Ašmintos seniūnijoje, ne mažiau nei 14 gyventojų, gyvenančių Balbieriškio seniūnijos Giraitiškių, Naravų ir Paduoblio kaimuose, ne mažiau nei 27 gyventojus, gyvenančius Pakuonio seniūnijos Valengiškių, Laukiškių, Šaltupio ir Purvininkų kaimuose).

Apklausoje dalyvavo 537 (32,60%) vietos gyventojai, turintys teisę dalyvauti apklausoje, iš kurių „Taip“ atsakė 471 (87,71%) gyventojas, „Ne“ atsakė 66 (12,29%) gyventojai.

 

Vietos gyventojų apklausos duomenų pasiskirstymas pagal seniūnijas:

 

Seniūnija

Dalyvavo apklausoje

Atsakė „Taip

Atsakė „Ne

Iš viso

%

Iš viso

%

Iš viso

%

Pakuonio

64

36,57

62

96,88

2

3,12

Ašmintos

429

30,82

366

85,31

63

14,69

Balbieriškio

44

55,00

43

97,73

1

2,27

 

Dėkojame gyventojams už dalyvavimą apklausoje ir pareikštą savo nuomonę.

 Prienų rajono savivaldybės inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close