„Jaguar“ žeriasi apdovanojimus

Liepos pradžioje Lietuvoje debiutavęs naujas vidutinės klasės sedanas „Jaguar XE“ buvo išrinktas geriausiu 2015 metų kompaktišku vadovo automobiliu kasmetiniuose populiaraus Didžiosios Britanijos žurnalo „Auto Express“ rinkimuose. Tuo tarpu rugpjūtį debiutuosiantį „Jaguar XF“ „Auto Express“ apdovanojo prestižiniu prizu už geriausią dizainą.

„Kompaktiškų vadovų automobilių kategorija yra viena tų, kuriose konkurencija itin arši. Tuo svaresnis naujojo XE iškovotas titulas. Šis „Jaguar“ modelis įveikė daugybę apdovanojimų susišlavusius konkurentus, išsiskirdamas savo efektyvumu, technologijomis ir puikiu valdymu. Tai puikiai savo vaidmenį atliekantis automobilis be jokių kompromisų“, – pažymėjo „Auto Express“ vyriausiasis redaktorius Steve‘as Fowleris.

Birželį rinkoje pasirodęs XE jau spėjo susižerti įspūdingą įvertinimų kolekciją. Jis išrinktas metų automobiliu ir metų verslo automobilių dienraščio „Telegraph“ apdovanojimuose, geriausiu nauju automobiliu leidinio „Fleet World“ apdovanojimuose ir geriausiu aukštos klasės automobiliu „Diesel Car Magazine“ rinkimuose.

Vidutinės klasės „premium“ sedanas XF dar tik pasirodys rinkoje, tačiau atnaujinta jo išvaizda jau glosto specializuotos žiniasklaidos skaitytojų ir žurnalistų akis. „Auto Express“ geriausio dizaino automobilį renka remdamasis savo skaitytojų, o ne komisijos, nuomone, todėl galima tikėtis, kad rudeniop debiutuosiantis „Jaguar“ modelis sulauks sėkmes.

„Jo dar nėra, tačiau XF jau turi gausų gerbėjų būrį – jiems užteko pažvelgti į nuotraukas. Šiemet „Jaguar“ gyvena puikius metus – pirmiausia XE, netrukus XF, o ir naujasis miesto visureigis „F-PACE“ kažkur čia pat. „Jaguar“ dizaineris Ianas Callumas tiesiog apipiltas mūsų skaitytojų liaupsėmis“, – sakė S.Fowleris.

I.Callumas „Jaguar“ vardu atsiėmė abu „Auto Express“ apdovanojimus. „Nuostabi diena „Jaguar“. Kurdami XE mes norėjome ne tik varžytis su segmento lyderiais, mes norėjome diktuoti žaidimo taisykles ir tapti geriausiais. Apdovanojimas įrodo, kad mūsų pastangos nebuvo tuščios. Naujasis XF tapo tikru iššūkiu, nes šiuo metu parduodamo modelio išvaizda nė kiek nepaseno ir  išlieka išskirtinė bei elegantiška. Nenorėjome to prarasti ir, manau, mums pavyko. Manau, kad tai geriausiai atrodantis automobilis savo klasėje ir man labai smagu, kad „Auto Express“ skaitytojų nuomonė sutampa su maniške“, – kalbėjo I.Callumas.

Apie „Jaguar“

„Jaguar Cars Ltd.“ yra Didžiojoje Britanijoje Vaitlio mieste įsikūręs premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas. Šiuo metu visos „Jaguar Cars Ltd.“ akcijos  priklauso Indijos koncernui „Tata Motors Ltd.“. „Jaguar“ savo veiklą pradėjo 1922 metais kaip „Swallow Sidecar Company“. Po Antrojo pasaulinio karo pavadinimas pakeistas į “Jaguar“. Bendrovės automobiliai gaminami Didžiojoje Britanijoje Kastl Bromvič gamykloje netoli Birmingemo. Daugiau informacijos apie kompaniją: www.jaguar.com.

Apie „Inchcape“

„Inchcape“ yra vienintelis įgaliotasis koncerno „Jaguar“ atstovas Lietuvoje.

Viena didžiausių pasaulyje automobilių prekybos bendrovių Lietuvoje veikia nuo 2007 metų, kai kartu su partnere bendrove „Vitvela“ Vilniuje įsteigė UAB „Inchcape Motors“. Šiandien „Inchcape Motors“ yra didžiausia automobilių prekybos bendrovė, atstovaujanti automobilių „Ford“, „Hyundai“, , „Jaguar“, „Land Rover“,  „Range Rover“, „Mazda“ ir „Mitsubishi“ automobilių gamintojus.

170 metų sėkmingai veikianti „Inchcape“ 26 pasaulio valstybėse verčiasi naujų ir naudotų automobilių prekyba, prekyba atsarginėmis dalimis, techniniu aptarnavimu, finansavimu ir draudimu.  „Inchcape“ siekia tapti labiausiai į klientą orientuota automobilių prekybos kompanija. „Inchcape“ akcijomis prekiaujama Londono akcijų biržoje nuo 1958 metų. Įmonėje dirba maždaug 14 300 žmonių, jos centrinė buveinė įsikūrusi Londone.

PUBLICUM

Jag_XE_S_Image_010715_LowRes

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close