Lietuvos Vienybės vėliava suplevėsavo Briuselyje

Gegužės 5 dieną pussšimtis Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) narių Briuselyje, šalia Europos Parlamento, išskleidė rekordinės „Vienybės“ vėliavos atkarpą ir vieningai sugiedojo Tautišką giesmę.

 

„Savaitės trukmės kelionės „Unity Trip“ tikslas aplankyti Europos Parlamentą bei išskleisti rekordinę trispalvę. Siekiame, kad ši rekordinė vėliava aplankytų ne tik visus Lietuvos miestus, tačiau ir Europą. Trispalvės išskleidimu įrodysime, kad esame vieninga, patriotiška bei tėvynės vertybes puoselėjanti tauta“,- kalbėjo akcijos „1000 metrų trispalvė“ organizatorius Benas Cechanavičius.

 

Rekordinė trispalvė, kurios idėjos autorius režisierius Erikas Druskinas – tai didžiausio ploto ir ilgiausia šalies vėliava, kuriai pasiūti prireikė 3 kilometrų medžiagos, sveriančios 250 kilogramų. Pagrindiniai akcijos organizatoriai Jaunimo organizacija DARBAS kvietė tautiečius prisijungti prie rekordinio įvykio bei susivieniję vėliavą siuvo daugiau nei 100 žmonių. Rekordinės vėliavos iškledimo ceremonija vyko pernai metų rugpjūčio 23-ąją, „Baltijos kelio 25-mečio” proga.

veliava_2.jpg

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close