Šių metų „Gintarinė pora“: žiūrovų laukia didelė staigmena!

Bene vienas svarbiausių tikro ir šilto pavasario pranašų Kaune – pirmąjį gegužės mėnesio savaitgalį mieste vykstančios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Gintarinė pora“. Šiemet jos bus surengtos jau 58-ąjį kartą ir, nors atrodo, kad kažką naujo sugalvoti būtų sunku, šiemet varžybos nustebins ir žiūrovus, ir dalyvius.

Motinos dienos vakarą – įspūdingas renginys

„Žiūrovų, kaip visada, lauks puikus koncertas! Motinos dienos vakarą nuo 19.00 val. ne tik vyks finalinės standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos, kuriose dalyvaus pačios geriausios turnyro poros, bet dainuos operos solistas Liudas Mikalauskas, parodomuosius numerius rodys mūsiškiai, „Sūkurio“ šokėjai Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė, kurie yra šių metu Lietuvos čempionai. Mudu su Jūrate, o dabar ir su drauge dirbančiais jaunais kolegomis Lina ir Donatu Vėželiais, kiekvienais metais galvojame, kaip koncertą kauniečiams surengti kuo įdomesnį, kuo įvairesnį, todėl koncertuos ir Lietuvos hiphopo čempionas, televizinio talentų konkurso nugalėtojas Ignas Tamulis, ir šiuolaikinio šokio studija „Aušrinė“. – vardino vienas iš „Gintarinės poros“ iniciatorių Česlovas Norvaiša. Beje, pridurdamas, kad čia dar ne viskas – laukia ir kelios šiltos, įspūdingos staigmenos.

Kalbėdamas apie varžybų dalyvius, Č. Norvaiša pasidžiaugė, kad šiemet prisijungs gausus būrys renginio partnerių, mecenatų, rėmėjų, o jų įsteigtos dovanos, piniginiai prizai džiugins geriausiai šokusius poras. „Kauniečiai visada garsėjo svetingumu, todėl ir šiemet kartelės nenuleisime. Visus dalyvius ir pasitiksime, ir apdovanosime šauniausius ir net mūsų miesto viešbučiai juos apgyvendins, pritaikydami nuolaidas.“ – džiaugėsi iniciatorius.

Šiemet koncertas žiūrovams – nemokamas

Kartu su Kauno „Sūkurio“ sportinių šokių klubu, pasaulio ir Lietuvos sportinių šokių federacijoms, Kauno miesto savivaldybe renginį organizuojančio Kauno kultūros centro direktorės Erikos Stepankevičienės teigimu, pačia didžiausia staigmena turėtų tapti žinia, kad šių metų renginį organizatoriai ir partneriai kviečia stebėti visiškai nemokamai: „Mes visada buvome dėkingi šokėjams, kad toks elegantiškas ir jaukus vakaras kiekvienais metais rengiamas būtent Motinos dienos proga. Visada kviesdavome mamas ateiti su vaikais, o jau suaugusius vaikus – pakviesti savo mamas; atvykti su visa šeima! Tačiau šiemet žiūrovams už bilietus nereikės mokėti!“

E. Stepankevičienė pabrėžė, kad nemokamų bilietų išankstinė rezervacija yra būtina: „Tikime, kad susidomėjimas bus didžiulis, nes ir įsigyjant bilietus, žiūrovų arenoje susidarydavo eilutės. Todėl, siekdami, kad visiems būtų patogu, prašome būtinai rezervuoti nemokamus bilietus ir kuo anksčiau – tuo geriau. Be išankstinės rezervacijos patekti į renginį nebus įmanoma.“

Nemokami bilietai į varžybas „Gintarinė pora 2024“ pradedami platinti jau šį antradienį platformoje KAKAVA.LT, o finalinis koncertas įvyks š. m. gegužės 5 d., sekmadienį, 19.00 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close